3362P-1-202
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3362P-1-202
JLCPCB Part #
C48997910
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 2kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS