TVAU15-025B-R
MFR.Part #
TVAU15-025B-R
JLCPCB Part #
C19271028
Package
SMD-4P,4.7x3.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8N 12V 2.5mm 3.5mm 300,000 Cycles 4.7mm 50mA Black No SMD(SMT) Tab Torx Button Without Bracket SMD-4P,4.7x3.5mm Tactile Switches ROHS