SP2008M00020001
Extended
Manufacturer
huaxindianzi
MFR.Part #
SP2008M00020001
JLCPCB Part #
C7294714
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 20pF 80Ω 8MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS