7K32.768XQ
Extended
Manufacturer
huaxindianzi
MFR.Part #
7K32.768XQ
JLCPCB Part #
C19723465
Package
MC-146
Description
-40℃~+85℃ 12.5pF 32.768kHz 70kΩ Crystal Oscillator ±20ppm MC-146 Crystals ROHS