49S008000CQ
Extended
Manufacturer
huaxindianzi
MFR.Part #
49S008000CQ
JLCPCB Part #
C19723445
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 20pF 80Ω 8MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS