T1691NG--20C001312U1930
Extended
Manufacturer
hongqiguang
MFR.Part #
T1691NG--20C001312U1930
JLCPCB Part #
C6545017
Package
PLCC-2
Description
-40℃~+85℃ 120° 2.7V~3.9V 20mA 450mcd~1.125cd 515nm~540nm 520nm Discrete Diode Emerald Green Water Clear PLCC-2 LED Indication - Discrete ROHS