B1931TW--20P000314U1930
Extended
Manufacturer
hongqiguang
MFR.Part #
B1931TW--20P000314U1930
JLCPCB Part #
C5380162
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 120°、135° 2.7V~3.9V 20mA 285mcd~715mcd Yellow Lens 0603 LED Indication - Discrete ROHS