SMD4532-150NF
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD4532-150NF
JLCPCB Part #
C47345376
Description
-40℃~+85℃ 0.5pF 150V 2 2.7mm 2kA 3.2mm 4.5mm 600V ±30% 1812 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS