SMD0603-010-15
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD0603-010-15
JLCPCB Part #
C46640955
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1.6mm 100mA 15V 300mA 40A 500mW 600ms 8Ω 900mΩ 0603 Resettable Fuses ROHS