SMD0603-005-33
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD0603-005-33
JLCPCB Part #
C46640953
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1.6mm 150mA 1s 3.8Ω 30Ω 33V 40A 500mW 50mA 0603 Resettable Fuses ROHS