SMCJ210CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMCJ210CA
JLCPCB Part #
C48642420
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 2 210V 237V 340V 4.4A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS