SMAJ300CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMAJ300CA
JLCPCB Part #
C42394406
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2 300V 371V 400W 486V 820mA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS