RB751S-40
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
RB751S-40
JLCPCB Part #
C7502700
Package
SOD-523
Description
200mA 30mA 370mV@1mA 40V 500nA@30V Standalone SOD-523 Schottky Diodes ROHS