RB551V-30
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
RB551V-30
JLCPCB Part #
C7502698
Package
SOD-323
Description
100uA 2A 30V 470mV@500mA 500mA Standalone SOD-323 Schottky Diodes ROHS