RB520S-30
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
RB520S-30
JLCPCB Part #
C7502701
Package
SOD-523
Description
1A 1uA 200mA 30V 600mV@200mA Standalone SOD-523 Schottky Diodes ROHS