RB501V-40
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
RB501V-40
JLCPCB Part #
C7502717
Package
SOD-323
Description
100mA 1A 30uA 40V 550mV@100mA Independent SOD-323 Schottky Diodes ROHS