RB160M-30
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
RB160M-30
JLCPCB Part #
C7502715
Package
SOD-123
Description
1A 30A 30V 480mV@1A 50uA Standalone SOD-123 Schottky Diodes ROHS