H24VND3BA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
H24VND3BA
JLCPCB Part #
C20615815
Package
SOD-323
Description
-55℃~+155℃ 1uA 24V 30pF 31V 350W@8/20us 50V 7A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS