BZX84C7V5
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
BZX84C7V5
JLCPCB Part #
C22379470
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1uA 300mW 7.5V 7V~7.9V 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS