BZX584C10
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
BZX584C10
JLCPCB Part #
C22395577
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10V 150mW 150Ω 200nA@7V 20Ω 9.4V~10.6V SOD-523 Zener Diodes ROHS