BZT52C3V6S
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
BZT52C3V6S
JLCPCB Part #
C19077438
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3.4V~3.8V 3.6V 5uA 600Ω 90Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS