BZT52C30S
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
BZT52C30S
JLCPCB Part #
C22375291
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 200mW 28V~32V 300Ω 30V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS