BZT52C12S
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
BZT52C12S
JLCPCB Part #
C19077447
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 11.4V~12.7V 12V 150Ω 200mW 25Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS