5.0SMDJ60A
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
5.0SMDJ60A
JLCPCB Part #
C48642421
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 51.7A 5kW 5uA 60V 66.7V 96.8V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS