5.0SMDJ33CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
5.0SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C42394447
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2 33V 40.6V 53.3V 5kW@10/1000us 5uA 93.8A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS