1.5SMC75CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
1.5SMC75CA
JLCPCB Part #
C42394442
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.8A 1uA 2 64.1V 78.8V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS