HX MX1.25-6PLT
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX MX1.25-6PLT
JLCPCB Part #
C22461473
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 6 6P Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS