HX MSK12CO2-BBTM
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX MSK12CO2-BBTM
JLCPCB Part #
C5149818
Package
SMD,6.8x1.5mm
Description
-25℃~+70℃ 1.45mm 10,000 Cycles 12V 4.25mm 50mA 6.75mm Rectangular Columnar SMD(SMT) Tab SPDT Surface Mount, Right Angle White SMD,6.8x1.5mm Slide Switches ROHS