HX MINI MSK12CO2
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX MINI MSK12CO2
JLCPCB Part #
C5149840
Package
SMD,5x1.5mm
Description
-25℃~+70℃ 1.45mm 10,000 Cycles 12V 4.25mm 50mA 5mm Rectangular Columnar SMD(SMT) Tab SPDT Surface Mount, Right Angle White SMD,5x1.5mm Slide Switches ROHS