HX-HE440-5.08-2P
MFR.Part #
HX-HE440-5.08-2P
JLCPCB Part #
C49577354
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 250V 2P 5.08mm 8A Board Side/Socket - Closed Green Screw Straight Pin 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS