HX-HE430-5.08-4P
MFR.Part #
HX-HE430-5.08-4P
JLCPCB Part #
C49577353
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 250V 4 4P 5.08mm 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Pin Screw 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS