HX-HC420-3.81-3P
MFR.Part #
HX-HC420-3.81-3P
JLCPCB Part #
C49577287
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 12A 16~24 1x3P 3 3.81mm 300V 3P Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS