HX-HC420-3.81-2P
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX-HC420-3.81-2P
JLCPCB Part #
C49577286
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 12A 16~24 1x2P 2 2P 3.81mm 300V Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS