HX-HB212-3.81-3P
MFR.Part #
HX-HB212-3.81-3P
JLCPCB Part #
C49577278
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10A 16~24 1x3P 3 3.81mm 300V 3P Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS