HX-HB212-3.81-2P
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX-HB212-3.81-2P
JLCPCB Part #
C49577277
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10A 16~24 1x2P 2 2P 3.81mm 300V Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS