HX CYH127-3.3UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CYH127-3.3UH
JLCPCB Part #
C7587719
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
13mΩ 3.3uH 7.6A ±30% SMD,12.5x12.5mm Inductors (SMD) ROHS