HX CYH127-2.2UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CYH127-2.2UH
JLCPCB Part #
C5362923
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
11mΩ 2.2uH 8.4A ±30% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS