HX CYH127-10UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CYH127-10UH
JLCPCB Part #
C5362925
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
10uH 23.4mΩ 5.4A ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS