HX CYA1040-68UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CYA1040-68UH
JLCPCB Part #
C7502781
Package
SMD,11.6x10.1mm
Description
230mΩ 2A 3.5A 68uH ±20% SMD,11.6x10.1mm Inductors (SMD) ROHS