HX CYA1040-47UH
MFR.Part #
HX CYA1040-47UH
JLCPCB Part #
C7502780
Package
SMD,11.6x10.1mm
Description
129mΩ 3A 47uH 4A ±20% SMD,11.6x10.1mm Inductors (SMD) ROHS