HX CYA1040-22UH
MFR.Part #
HX CYA1040-22UH
JLCPCB Part #
C7502778
Package
SMD,11.6x10.1mm
Description
22uH 5.5A 5A 60mΩ ±20% SMD,11.6x10.1mm Inductors (SMD) ROHS