HX CYA1040-10UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CYA1040-10UH
JLCPCB Part #
C7502776
Package
SMD,11.6x10.1mm
Description
10uH 27mΩ 6.5A 7A ±20% SMD,11.6x10.1mm Inductors (SMD) ROHS