HX CY43-6.8UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CY43-6.8UH
JLCPCB Part #
C5362889
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.35A 100mΩ 6.8uH Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS