HX CY43-220UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CY43-220UH
JLCPCB Part #
C5362896
Package
SMD,4.5x4mm
Description
180mA 2.35Ω 220uH Unshielded Inductor ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS