HX CY105-4.7UH
MFR.Part #
HX CY105-4.7UH
JLCPCB Part #
C5362938
Package
SMD,10x9mm
Description
22.1mΩ 4.6A 4.7uH Unshielded Inductor ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS