HX CY105-3.3UH
MFR.Part #
HX CY105-3.3UH
JLCPCB Part #
C5362937
Package
SMD,10x9mm
Description
19.5mΩ 3.3uH 5A Unshielded Inductor ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS