B1209-2W-2K5V-6793RE
Extended
Manufacturer
coileasy
MFR.Part #
B1209-2W-2K5V-6793RE
Description
-40℃~+85℃ 12V 240kHz 240mA 2W 59.8mVp-p 5mA 89.7% 9V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overheat protection - Isolated Power Modules ROHS