B1205-2W5-2K5V-6793RE
Extended
Manufacturer
coileasy
MFR.Part #
B1205-2W5-2K5V-6793RE
Description
-40℃~+85℃ 12V 2.5W 240kHz 500mA 55mVp-p 5V 83.8% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overheat protection - Isolated Power Modules ROHS