XD-1.25-9PWT
MFR.Part #
XD-1.25-9PWT
JLCPCB Part #
C17700357
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 125V 16.1mm 1A 1x9P 3.57mm 5.25mm 9 9P LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS