XD-1.25-5PLT
MFR.Part #
XD-1.25-5PLT
JLCPCB Part #
C17700368
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 11.1mm 125V 1A 1x5P 4.2mm 4.75mm 5 5P LCP Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS